Новини » Світ 3 березня, 2019, 2:12
Латиніна: Коли РФ дійде до стану Венесуели, швидкість російських ракет перевищить швидкість світла

Російська пропаганда заявляє про все нові технологічні прориви в галузі ракетобудування в міру погіршення економічної ситуації в РФ.

Таку думку в ефірі радіостанції «Ехо Москви» 2 березня висловила російська журналістка Юлія Латиніна, – повідомляє Гордон.

Латиніна: Швидкість "Циркона" зростала обернено пропорційно падінню курсу рубля

«Російська протикорабельна ракета «Циркон», у якої швидкість була спочатку шість махів, потім сім, потім вісім. Зростала вона обернено пропорційно падінню курсу рубля. Коли ми дійдемо до стану Венесуели, де стріляють у народ, який намагається дістатися до вантажівок із гуманітарною допомогою», – розповіла вона.

Журналістка додала, що дії російської влади зі знищення санкційних продуктів уже нагадують накази президента Венесуели Ніколаса Мадуро, який доручив стріляти у вантажівки з гуманітарним вантажем зі США.

«Ми вже на шляху, тому що у нас то яблука розтопчуть, то сиру зачитають обвинувальний вирок, і це в країні, де люди реально недоїдають. Коли ми дійдемо до стану Венесуели, то, мабуть, швидкість ракети «Циркон» перевищить швидкість світла», – припустила вона.

Латиніна додала, що завдяки подоланню швидкості світла російська ракета зможе уражати цілі ще до запуску і завдасть удару в минулому, знищивши закритий у 1998 році військовий навчальний центр Форт Рітчі у США.

24 лютого на телеканалі «Россия-1» пропагандист Дмитро Кисельов графічно показав, де саме російські гіперзвукові ракети «Циркон» можуть уразити стратегічні для США цілі. Кисельов стверджував, що ракети, запущені з підводних човнів РФ, можуть долетіти до цих цілей приблизно за п’ять хвилин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 00:12 :09