Новини » Світ 3 березня, 2019, 9:40
Корабель Crew Dragon сьогодні здійснить стикування з МКС

Капсула Crew Dragon сьогодні, 3 березня, має пристикуватися до Міжнародної космічної станції.

Пряму трансляцію покажуть на каналі NASA в YouTube, – передає Укрінформ.

Корабель Crew Dragon сьогодні здійснить стикування з МКС

Капсула Crew Dragon доставить на МКС близько 100 кілограмів корисного вантажу та поверне близько 50 кілограмів вантажу зі станції. Повернення капсули на Землю заплановане на 8 березня.

Після вдалого випробувального польоту від подорожей справжніх астронавтів SpaceX відділяє лише одне випробування – аварійної евакуації при максимальному аеродинамічному тиску. У разі його успіху, NASA вперше з 2011 року матиме можливість запускати людей у космос. Перший пілотований політ попередньо запланований на червень 2019 року.

Разом із першим запуском з людьми на борту США будуть у змозі запускати на МКС американських астронавтів з території США і на американському космічному кораблі, тобто без участі росіян.

Нинішній запуск місії Crew Dragon відбувся з історичного «Стартового комплексу – 39» на території космічного центру Кеннеді на острові Меррітт в окрузі Бревард штату Флорида, з 1968 року якого стартували місії «Аполлон», а з 1981 по 2011 рік запускалися Спейс шаттли. Всього з цього майданчика було запущено 12 «Аполло» та 82 шаттли.

У ніч на суботу компанія SpaceX здійснила успішний запуск корабля Crew Dragon на МКС. Це був тестовий політ, без екіпажу.

Космічний корабель Crew Dragon був виведений на навколоземну орбіту ракетою-носієм Falcon 9. Його пілотована капсула Dragon-2 здатна транспортувати до семи астронавтів.

Таким чином, компанія SpaceX може замінити російські ракети «Союз» для доставки екіпажів на Міжнародну космічну станцію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 13:50 :24