Новини » Політика 3 березня, 2019, 6:33
Генерал США розкритикував НАТО через дії щодо Криму
Колишній командувач військовими підрозділами США в Європі генерал Бен Ходжес
Колишній командувач військовими підрозділами США в Європі генерал Бен Ходжес

Колишній командувач військовими підрозділами США в Європі генерал Бен Ходжес розкритикував заходи комерційних судів країн-членів НАТО до портів окупованого Росією українського Криму.

Він висловився про ситуацію під час першої міжнародної конференції «Одеські дебати: об’єднання України, Чорноморського регіону і трансатлантичних партнерів», – повідомляє УНІАН.

«Найперше ми повинні відкинути все, що навіть віддалено виглядає, ніби-то ми, Захід, визнали російський суверенітет над Кримом. Факт того, що комерційні судна країн НАТО, таких як Туреччина, заходять до Севастополя, для мене неймовірний», – сказав екс-командувач.

«Як ми можемо, якщо Україна сказала, що ці порти закриті, в країнах НАТО або інших державах заходити в ці порти так, нібито це нормальна справа?» – продовжив Ходжес.

У той же час він підкреслив, що не вважає, що українські чиновники «реально стурбовані війною на сході України і тим, що там гинуть українські солдати».

«Може бути, мене після цього не запросять в Україну. Але я повинен сказати... Ні заклопотаності, ні злості з цього приводу серед високопоставлених осіб», – сказав Ходжес.

Він зазначив, що допомога з боку США повинна полягати в тому, щоб сприяти наближенню армії України до стандартів НАТО, однак для цього необхідна прозорість бюджету, якої зараз у країні немає. Через це незрозуміло, на що конкретно йдуть кошти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 22:54 :29