Новини » Суспільство 3 березня, 2019, 21:24
Cтало відомо, чому Tesla закриває автосалони
Cтало відомо, чому Tesla закриває автосалони
Cтало відомо, чому Tesla закриває автосалони

Вже в найближчі місяці американський виробник електромобілів Tesla має намір закрити переважну більшість своїх фірмових салонів, залишивши тільки магазини з найвищою відвідуваністю клієнтів.

Про це повідомляє Аutonews.ua.

У недалекому майбутньому, ті, хто бажає придбати престижний екологічний п’ятимісний седан, зможуть зробити покупку тільки в онлайн-магазині.

Зараз в Північній Америці купити електрокар Tesla можна всього за 1 хвилину і цю практику виробники збираються поширити по всьому світу.

Крім того, скоротивши витрати на персонал та торгові площі, компанія вже втретє знайшла можливість істотно знизити вартість автомобілів Model 3. Завдяки цьому, ціна на молодшу модель стартує з 35 тисяч доларів, хоча спочатку авто оцінювалося в 42 тисячі.

Слід зауважити, що Tesla вирішила скасувати всі тест-драйви перед покупкою, натомість запровадивши практику «обкатки» авто. Покупець зможе придбати автомобіль, від’їздити на ньому цілий тиждень або ж 1000 миль, тобто 1609 км, а потім повернути, якщо транспорт з якихось причин не підійшов, отримавши назад повну вартість.

Нагадаємо, в Україні скоро з’явиться бюджетна версія Tesla Model 3.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 15:07 :32