Новини » Світ 3 березня, 2019, 4:34
«Bill from hell»: Санкції впритул наблизилися до оточення Путіна і чиновників РФ, – Боровой
Новий склад Конгресу США готовий ухвалити «закон про захист безпеки США від агресії Кремля»
Новий склад Конгресу США готовий ухвалити «закон про захист безпеки США від агресії Кремля»

Новий склад Конгресу США готовий ухвалити «закон про захист безпеки США від агресії Кремля», новелою якого може стати доповідь про фінансовий стан президента РФ Володимира Путіна, який має підготувати Національна розвідка США.

Про це зазначив у Facebook російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровой.

«Півтора – два трильйони доларів, захованих у щурячих нірках, інвестовані в добропорядні проекти, опиняться на світлі. З’являться проблеми з фінансуванням агентурних мереж і найближчих родичів усіх спільників, дочки можуть залишитися без приданого, а синки без теплих місць у західних компаніях. Санкції впритул наблизилися до тих, хто їх найменше боявся і навіть глузливо закликав зробити їх жорсткішими, – до оточення Путіна і російських чиновників», – написав він.

На думку політичного експерта, санкції набувають поступово «соціальної справедливості» і спрямованості проти тих, хто «посіяв вітер».

«Першими це зрозуміли в російському уряді, який почав залучати до розплати за санкції простих громадян – пограбувати і вбити бабусю-пенсіонерку – 10 рублів. А тисячу бабусь – величезний бюджетний дохід. Окрім того, тепер держсекретар США зобов’язаний зробити висновок про відповідність Росії критеріям держави – спонсора тероризму. У цьому, власне, сумнівів немає, але озвучування цього факту багато чого змінить у ставленні до Росії», – підкреслив Боровой.

Опозиціонер вважає, що в такий спосіб США натякають на наступну стадію санкцій або ембарго щодо Росії.

«Тому, співвітчизники, відривайтеся від телевізора – джерела зарази і виходьте на вулицю. Або, як жартували в моїй молодості, вкривайтеся білим простирадлом і повільно повзіть на кладовище. Сподіватися на «Іскандери», що сміються, з прив’язаними ізострічкою мізками я не рекомендував би», – порадив він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 02:21 :42