Новини » Політика 2 березня, 2019, 5:25
Україна може втратити безвіз через скасування статті про незаконне збагачення, – Transparency International
Фото: Роман Балук/ZIK
Фото: Роман Балук/ZIK

Україна може втратити безвізовий режим з Євросоюзом через скасування статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення. Ця дія є порушенням міжнародних зобов’язань.

Ця дія є порушенням міжнародних зобов’язань, заявили в міжнародній організація по боротьбі з корупцією Transparency International, – передають Факти.

В організації зазначили, що стаття 368-2 КК України покладала тягар доведення невинуватості на бік обвинувачення, а не на підозрюваного.

Також у Transparency International підкреслили, що уряд України має взяти відповідальність за справи про незаконне збагачення, які будуть закриті через рішення суду.

Голова правління організації Делія Рубіо заявила, що якщо з даного питання не буде знайдене рішення, то є ймовірність заморозки безвіза з Євросоюзом і надання фінансової допомоги від МВФ.

Нагадаємо, Конституційний суд України визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, за якою притягували до відповідальності за незаконне збагачення.

На наступний день президент України Петро Порошенко подав до Верховної Ради новий законопроект про покарання за незаконне збагачення.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 12:35 :29