Aнонси

усі анонси
Новини » Світ 72 Читать эту новость на русском

США надалі вимагають від Росії негайного звільнення українських моряків

Уряд США і надалі вимагає від Російської Федерації негайного звільнення полонених українських моряків.

 

На цьому наголосив Директор Агенції Міністерства оборони США з питань зниклих безвісти під час конфліктів Келлі МакКегі під час зустрічі із Міністром у справах ветеранів України Іриною Фріз у Пентагоні, – інформує прес-служба Мінветеранів.

Під час зустрічі йшлося про напрямки діяльності Агенції. Зокрема, про роботу лабораторії з ідентифікації останків тіл безвісти зниклих, комунікацію з родинами військовослужбовців, інформаційну та просвітницьку діяльність. Окремо зупинилися на міжнародній співпраці та залучені вищих навчальних закладів до такої діяльності, а також на інноваціях у сфері дослідження й аналізу.

«Дякую за принципову позицію США щодо звільнення наших військовополонених. На сьогодні безвісти зниклими вважається 73 українських військовослужбовці Збройних Сил України, 14 представників Національної Гвардії та 5 прикордонників. У 2018 році Парламентом було прийнято Закон «Про правовий статус осіб зниклих безвісти». Відповідно до цього нормативно-правового акту створено Реєстр безвісти зниклих осіб. Викликом для нас є питання ідентифікації. Тому нам потрібен досвід успішної діяльності лабораторії з ідентифікації вашої Агенції», – наголосила під час зустрічі Ірина Фріз.

Пані Міністр також повідомила про відкриття 18 лютого Гуманітарного тренінгового центру в Дніпрі, який покликаний підвищити рівень кваліфікації персоналу та міжвідомчу координацію усіх причетних до цього процесу служб. Мова йде про працівників, які здійснюють судово-медичну експертизу, національну поліцію, а також представників Збройних сил України.

Директор Агенції Міністерства оборони США з питань зниклих безвісті під час конфліктів Келлі МакКегіКерівник запевнив, що вони готові надати дорадчу допомогу Україні в становленні цього центру та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

«Ми здійснюємо особливий вид опіки над нашими військовими. Повертаємо їх додому навіть через багато років. Вони гідно виконали свій обов’язок і це наша шана їм та їхнім родинам», – Келлі МакКегі.

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

програми телеканалу ZIK

Олександр Дубінський | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 20.11.19
Олександр Дубінський | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 20.11.19 HARD з Влащенко
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK Народ проти
Діалог з країною І Марафон з Вадимом Рабіновичем І 20.11.2019
Діалог з країною І Марафон з Вадимом Рабіновичем І 20.11.2019 Політика
Анна Скороход | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 18.11.19
Анна Скороход | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 18.11.19 HARD з Влащенко
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Сергій Коротких, Мамука Мамулашвілі та Надія Савченко  у програмі
Сергій Коротких, Мамука Мамулашвілі та Надія Савченко у програмі "Кожен з нас президент" | 18.11.19 Кожен з нас президент