Новини » Світ 2 березня, 2019, 16:36
Меркель розтлумачила слова про кліматичні протести в доповіді про російську кібервійну

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що підтримує студентів і учнів, які протестують у всьому світі проти глобального потепління, після публічної критики її коментарів, сприйнятих як натяк на те, що демонстрації спричинила російська онлайн-агітація.

Про це, посилаючись на AP, передає «Європейська правда».

Минулого місяця Меркель говорила про російську кібервійну на Мюнхенській конференції з безпеки і згадала про студентські протести, сказавши: «Важко уявити те, що після років без будь-якого зовнішнього впливу у всіх німецьких дітей раптово з’явилася ідея, що «ти маєш протестувати».

Офіс канцлера каже, що коментар був неправильно трактований, і Меркель говорила про те, як легко мобілізувати кампанію через Інтернет.

Меркель пояснила свою позицію, заявивши, що «дійсно вітає» студентські протести і що «я думаю, це дуже добра ініціатива».

Раніше німецькі ЗМІ писали про активізацію у Німеччині нових російських пропагандистських ресурсів, націлених на молодь, лівих та захисників довкілля. У матеріалах вони намагаються показати жорстокість поліції до мігрантів та «зелених».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 21:51 :15