live

Луценко: За Гриценка й Тимошенко «порізано» 853 танки

ZIK

За Гриценка й Тимошенко було знищено, продано й «порізано» 129 вертольотів, 292 літаки, 853 танки, 6608 ракетних та артилеристських систем, 1566 автомобілів, 625 тисяч автоматів і понад 186 мільйонів боєприпасів.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявила народний депутат України, представник Президента в парламенті Ірина Луценко.

За словами Ірини Луценко, саме в той час, коли при владі була Юлія Тимошенко та Анатолій Гриценко, українська армія була знищена.

«При Гриценку, який був міністром Збройних сил України і при Тимошенко було знищено, продано й «порізано» 1561 БТР і БМП, 129 вертольотів, 292 літаки, 853 танки, 6608 ракетних та артилеристських систем, 1566 автомобілів, 625 тисяч автоматів і понад 186 мільйонів боєприпасів.

За цих двох політиків, які сьогодні претендують на посаду Верховного головнокомандувача, було продано танк за 200 тисяч. Але він коштує майже 3 мільйони. БМП була продана за 63 тисячі, але вона коштує майже 2,5 мільйона!

При Гриценку залишилися тільки ті бронетранспортери, які вже не їхали. Їх не можна було продати навіть за такі мізерні кошти», – заявила народний депутат.

Представник Президента додала, що на початку 2014-16 рр. запчастини до цих несправних військових машин можна було купити тільки в РФ, оскільки українські заводи були «порізані і знищені».

«То якщо ці політики мали відношення до мільярдних розкрадань, які призвели до того, що сьогодні в нас немає заводів, які випускають ці деталі, якщо обороноздатність нашої крани була знищена, якщо за копійки продавалася українська техніка, українські боєприпаси і українські танки, то скажіть мені, чи це менш резонансна ситуація?!» – підкреслила Ірина Луценко.

Вона також додала, що Тимошенко, яка в 2014-му році заявляла, що жоден танк і жоден солдат не повинен виходити і захищати свою Батьківщину, сьогодні у своєму виборчому штабі тримає російських громадян, які мають відношення до пропутінських партій.

Нагадаємо, голова ТСК щодо розкрадань в армії Іван Вінник розповів, як Гриценко та його заступник продавали ракетний комплекс С-300.

Loading...