«Укрзалізниця» активно реалізує покроковий план дій з корпоративного управління, – Євген Кравцов

Євген Кравцов

Фахівці «Укрзалізниці» спільно з компанією «Deloitte» визначили першочергові кроки щодо імплементації плану дій з корпоративного управління компанією, схваленого урядом у грудні минулого року. Програма покликана створити сучасну, ефективну модель керування підприємством.

Про це розповів керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов, передає офіційний сайт підприємства.

«Чим цей документ відрізняється від тих, які в робочому порядку обговорювались кілька останніх років? Перш за все, тим, що ми вже почали його реалізацію», – наголосив Кравцов.

За його словами, цим планом задаються загальновизнані стандарти корпоративного управління. Для міжнародних інвесторів це є одним із основних показників ефективності компанії.

«Ми провели одну із найбільших корпоративних угод в незалежній країні – акціонування компанії. Попри скептиків, централізація дала свій позитивний ефект. Успішна імплементація плану дій з нашого боку дозволить завоювати довіру інвесторів до «Укрзалізниці», полегшить залучення коштів на зовнішніх ринках та зменшить вартість цих запозичень», – написав на своїй сторінці у Facebook Євген Кравцов.

У свою чергу, член наглядової ради АТ «Укрзалізниця», голова комітету з корпоративного управління Костянтин Мар’євич відзначив, що наразі, після тривалої роботи з розробки плану дій, має відбутись перехід до системної реалізації. За його словами, для цього, зокрема, у компанії визначено осіб, відповідальних за реалізацію проекту. Також – узгоджено формат імплементації, заплановано подальші заходи.

Темпи реформування корпоративного управління компанії, на думку Мар’євича, мають залишатися високими. Він переконаний: лише злагоджена взаємодія, яка є сьогодні між акціонером, наглядовою радою та правлінням, забезпечить досягнення поставленої мети – приведення системи корпоративного управління «Укрзалізниці» у відповідність до найкращих світових практик.

«Уряд триматиме на постійному контролі хід виконання плану дій. Щомісяця від «Укрзалізниці» очікується звіт про зроблене. У разі необхідності, наглядова рада ініціюватиме коригування плану дій», – зауважив Костянтин Мар’євич.

Із планом дій з корпоративного управління «Укрзалізниц»і можна ознайомитися на сайті підприємства.

Як повідомлялось раніше, наприкінці лютого прес-служба «Укрзалізниці» заявила, що на початку березня підприємство запустить 17 додаткових поїздів.

Loading...