Новини » Економіка 1 березня, 2019, 14:19
Теплу у Смілі бути – місто погасило борги перед Нафтогазом
Фото: informator.news
Фото: informator.news

Комунальне підприємство «Смілакомунтеплоенерго» виплатиоа узгоджену суму заборгованості перед Нафтогазом для продовження закупівлі газу.

Таким чином теплопостачання у місті не припинеться, передає «Громадське».

«Це стало можливим завдяки тому, що «Смілакомунтеплоенерго» сплатила Нафтогазу кошти, достатні для того, щоб забезпечити дотримання графіку погашення реструктуризованої заборгованості», – повідомляють у Нафтогазі.

Зазначимо, що Нафтогазі повідомляли через двомісячну прострочку комунального підприємства Сміли, місту можуть припинити постачати газ для опалення будинків.

«Нафтогаз з однаковою увагою ставиться до всіх своїх контрагентів, адже ми просто не маємо права здійснювати постачання підприємствам, які не дотримуються вимог закону. Ми раді, що вдалося попередити кризу, яка виникла через зрив графіку погашення заборгованості Смілакомунтеплоенерго», – повідомив перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома.

Нагадаємо, що на початку опалювального сезону у низці міст України виникли проблеми з отриманням газу для опалення будинків від Нафтогазу. Зокрема, Нафтогаз відмовлявся постачати газ через значні борги комунальних підприємств за газ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 19:20 :56