Новини » Суспільство 1 березня, 2019, 23:20
Скандал щодо «Євробачення»: Гончаренко відкараскався від організаторів конкурсу
ZIK
ZIK

Україна за участь у пісенному конкурсі «Євробачення» сплачує кошти платників податків. Отже, коли багато тих самих платників податків кажуть, що не можуть прийняти те, що державу буде представляти людина, яка розважає публіку в країні-агресорі, це можна зрозуміти. Але винна ні Maruv, ні ті, хто за неї голосував, ні інші артисти – винне керівництво НСТУ.

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олексій Гончаренко.

Він наголосив, що чинна влада сьогодні не має жодного відношення до Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ).

«Всі знають, що найгучніші журналістські розслідування, зокрема щодо представників влади, робить програма «Схеми», яка є частиною НСТУ. Сьогодні створена рада, яка керує діяльність суспільної телерадіокомпанії», – підкреслює парламентар.

Він ще раз наголосив, що влада не має жодного відношення і впливу на Національну телерадіокомпанію, яка справді не прописала правильно умови нацвідбору на «Євробачення».

«Що реально сталося? Чому ми не могли? І чому ці умови треба було прописати? Бо коли ми кажемо про «Євробачення», то учасник не просто артист, який не просто представляє свій номер – людина там представляє державу, йде з державним прапором», – зазначив Олексій Гончаренко.

Читайте також: Росія запросила до себе співачку MARUV

Ба більше, зауважує політик, держава за участь у пісенному конкурсі «Євробачення» сплачує кошти платників податків, а НСТУ може взяти в ньому участь.

«Тому коли багато тих самих платників податків кажуть, що не можуть прийняти те, що державу буде представляти людина, яка розважає публіку в країні-агресорі, це можна зрозуміти. Але винна ні Maruv, ні ті, хто за неї голосував, ні інші артисти – винне керівництво НСТУ, яке так прописало умови, що створило цей скандал», – підсумував народний депутат.

Нагадаємо, Національна суспільна телерадіокомпанія України заявила, що відмовляється від участі в Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2019».

Читайте також: «Я не шкодую ні про що»: Maruv вперше розповіла про деталі переговорів з НСТУ

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 21:02 :07