Новини » Події 1 березня, 2019, 15:26
Президент дав вказівку запустити аеропорт Маріуполя
ZIK
ZIK

Я доручаю начальнику Генштабу, міністру оборони, міністру інфраструктури, голові обласної державної адміністрації опрацювати питання запуску аеропорту в Маріуполі.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко, виступаючи на Раді регіонального розвитку Донеччини, яку транслював телеканал ZIK.

Він зазначив, що частка Європейського Союзу в імпорті з Донецької області складає 51%. За словами Президента, це більше, ніж у середньому по Україні.

Також Порошенко підкреслив, що програма Європейського Союзу для Сходу України – це програма відновлення, зміцнення, миру та урядування вартістю 25 мільйонів євро.

«Є ще проект Європейського інвестиційного банку щодо відновлення Сходу України, який вартує 200 мільйонів євро. Першими затверджені проекти Донецької області. Такі поставили ми пріоритети. Найбільшим реципієнтом із Державного фонду регіонального розвитку також є Донецька область. Мільйони євро отримано від урядів Німеччини, Японії, Канади, Швейцарії, Польщі, Литви, Естонії та інших країн», – заявив Порошенко.

Президент додав, що на кожній зустрічі з міжнародними партнерами він піднімає питання збільшення допомоги Донбасу.

Окрім цього Петро Порошенко заявив, що він дав доручення начальнику Генерального штабу, міністру оборони та міністру інфраструктури опрацювати питання запуску аеропорту в Маріуполі.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко звернувся до віце-президента ЄК Валдіса Домбровскіса з пропозицією про розробку Європейським Союзом спеціального пакету соціально-економічної допомоги українському Приазов’ю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 05:15 :45