Новини » Політика 1 березня, 2019, 16:45
Парубій підписав закон про допуск іноземних військових в Україну для навчань
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: rada.gov.ua
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: rada.gov.ua

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон «Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2019 році для участі у багатонаціональних навчаннях».

Підписання документа відбулося під час інтерв’ю телеканалу «Рада», повідомляє Укрінформ.

«Фактично ми дали можливість і дали змогу, щоб не просто наші воїни проходили спільні навчання з нашими партнерами з НАТО, а також і для того, щоб кораблі Британії та Сполучених Штатів могли бути у Чорному морі, могли бути в портах Одеси як гарант безпеки і як демонстрація наших союзницьких відносин. Вважаю, що це рішення надзвичайно важливе, і хочу сьогодні його підписати. Переконаний, що його невідкладно підпише і Президент України. І ми для нашого сектору безпеки зможемо продемонструвати, що жодні політичні пристрасті не зупинять Верховну Раду, особливо коли йдеться про питання безпеки, про обороноздатність країни», – прокоментував спікер.

Нагадаємо, Верховна Рада у вівторок, 26 лютого, ухвалила закон №10067, ініційований президентом, «Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2019 році для участі у багатонаціональних навчаннях». Йдеться про багатонаціональні навчання з підготовки підрозділів збройних сил: українсько-американські навчання «Репід Трайдент – 2019», українсько-американські навчання «Сі Бриз – 2019», українсько-румунські річкові навчання «Ріверайн-2019», багатонаціональні навчання «Кленова Арка – 2019» та українсько-британські навчання «Воріер Вотчер – 2019».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 23:10 :50