Новини » Політика 1 березня, 2019, 16:11
Не на користь Гриценка: Дмитро Гнап повідомив, задля кого знімає свою кандидатуру
ZIK
ZIK

Дмитро Гнап готовий зняти свою кандидатуру на виборах Президента України на користь кандидата від об’єднаних демократичних сил після того, як його рішення підтримає партійний з’їзд, що відбудеться завтра у Дніпрі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив політик Дмитро Гнап.

Дмитро Гнап нагадав, що раніше він заявляв, що якщо буде єдиний кандидат від демократичних сил, то він зніме свою кандидатуру на користь цього політика. Він зазначив, що підтримує не особисто Анатолія Гриценка, а саме єдиного кандидата від об’єднаних демократичних сил, який з’явиться внаслідок переговорів між Анатолієм Гриценком та Андрієм Садовим. Дмитро Гнап додав, що таке його рішення підтримала політична партія «Сила людей», а завтра з’їзд політичної сили, що має відбутися у Дніпрі, має затвердити такий його крок.

«Я узгоджував це рішення з партією, тому що коли з’їзд партії мене висунув, то зробив це на умовах участі у президентській кампанії і завершенні її, якщо буде єдиний кандидат. Своє рішення я ще раз нагадав, і завтра моє бажання припинити виборчу кампанію та підтримати єдиного кандидата партія має остаточно затвердити», – повідомив Дмитро Гнап.

Політик додав, що кошти, які він сплатив як заставу для участі у передвиборчій кампанії, надійдуть до державного бюджету.

Нагадаємо, міський голова Львова, лідер «Самопомочі» Андрій Садовий вирішив відмовитися від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка.

Андрій Садовий повідомив, що його політична сила братиме участь у парламентських і місцевих виборах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 15:01 :40