Новини » Економіка 1 березня, 2019, 17:35
Нацбанк розділив банки на групи
НБУ. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
НБУ. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків Національного банку України визначив критерії для окремих груп банків на 2019 рік.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Відповідно до рішення комітету від 28 лютого передбачені такі групи:

  • банки з державною часткою – банки, в яких держава прямо чи опосередковано володіє часткою понад 75% статутного капіталу банку;
  • банки іноземних банківських груп – банки, контрольні пакети акцій яких належать іноземним банкам або іноземним фінансово-банківським групам;
  • банки з приватним капіталом – банки, в яких серед кінцевих власників істотної участі є один чи кілька приватних інвесторів, що прямо та/або опосередковано володіють не менше ніж 50% статутного капіталу банку.

«Такий розподіл Національний банк використовуватиме під час здійснення аналізу діяльності банківської системи України», – йдеться в повідомленні НБУ.

Розподіл банків на групи на 2019 рік:

 

Нагадаємо, НБУ планує змінити критерії, за якими щороку визначає системно важливі банки на наступний рік. Оновлені критерії, а також затверджений відповідно до них перелік системно важливих банків на 2020 рік буде оприлюднено на сайті НБУ до 1 червня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 21:06 :07