Наливайченко: Україна може опинитися в центрі міжнародного скандалу

Валентин Наливайченко

Зареєстрований на Британських Віргінських островах офшор «VERNON HOLDING Ltd» ввіз в Україну для потреб очолюваного Олегом Гладковським почесного консульства Сейшельських Островів, картини всесвітньо відомих митців вартістю 5 мільйонів фунтів стерлінгів, або 180 мільйонів гривень.

Про це лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив в ефірі телеканалу «1+1», передає прес-служба Руху.

Мова йде про 45 робіт, серед яких твори Казимира Малевича, Іллі Рєпіна, Костянтина Коровина, Івана Айвазовського, Ісаака Левітана.

Роботи потрапили до України через режим тимчасового ввезення «для демонстрації під час проведення дипломатичних зустрічей», як зазначено у брокерських документах.

<nbsp;>
;>

Однак, у повідомленні сказано, мовляв, уповноваженою комісією було встановлено, що картини розійшлися по приватних колекціях, а частина з них просто зникла.

«Мова йде лише про один епізод діяльності офшора. Очевидно, що ці картини придбано на кошти нелегального походження, ввезено в Україну під прикриттям консульської установи і не сплачено ввізне мито», – заявив Валентин Наливайченко.

У зв’язку з цим політик направив до Інтерполу документи для проведення розслідування, зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, Валентин Наливайченко висловив переконання, що 13 років позбавлення волі – недостатнє покарання для Віктора Януковича. Мовляв, єдиним справедливим покаранням може бути лише довічне ув’язнення.Loading...