Мер Львова Садовий зняв свою кандидатуру з виборів президента

Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: Микола Тис/ZIK

Кандидат у президенти Андрій Садовий вирішив відмовитися від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка.

Про це він сказав на брифінгу 1 березня, передає «Українська правда».

«Я прийняв рішення – я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента і оголошую про підтримку Гриценка», – сказав він.

За даними джерел видання, вранці Садовий зустрічався з політрадою партії «Самопоміч», де визнав, що таки вирішив знятися з виборів.

«Якщо я зараз цього не зроблю, ми програємо вибори – тоді весь негатив через те, що ми не використали шанс підтримати Гриценка, ляже на нас всіх», – пояснював своїм прибічникам Садовий.

Минулого тижня на засіданні політради, в яку входять депутати Олег Березюк, Олег Лаврик, Єгор Соболєв, Оксана Сироїд, Роман Семенуха, медіаконсультант Остап Процик та Параска Дворянин, всі виступили проти об’єднання з Гриценком, окрім Соболєва.

Але, за даними «Української правди», на ранковій зустрічі 1 березня ніхто не перечив Садовому.

«Поки що ніяких умов не проговорили нормально. Нас турбує, що там Корбан і Бродський, через це ми хочемо впливати на всі ключові призначення, які пропонуватиме Гриценко», – пояснили джерела в оточенні Садового.

Водночас Садовий ще не оголосив про своє рішення усім нардепам та депутатам на місцях.

Через це на 15:00 в офісі «Самопомочі» відбудеться велика нарада, де Садовий чекає усіх своїх депутатів, членів політради та керівників обласних осередків партії.

Читайте також: Гриценко зізнався про житло в Голосієві й дачу в Конча-Заспі

Loading...