Новини » Львів 1 березня, 2019, 14:08
Львівська міська рада підписала договір гарантії з ЄБРР щодо закупівлі 50 тролейбусів Електрон

Львівський міський голова Андрій Садовий та керівник ЄБРР в Україні Маттео Патроне сьогодні, 1 березня, у Києві підписали договір гарантії між ЄБРР та ЛМР на придбання 50 нових тролейбусів Елеткрон, реконструкцію тролейбусної контактної мережі та двох депо.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«З Європейським банком ми маємо найбільше угод і це є один з наших найбільших партнерів. Успіх міста є напряму пов’язаний з банком. Для мене сьогодні велика честь з новим керівником підписати важливу угоду про гарантії. Мова йде про те, що ми будемо мати можливість виготовити 50 тролейбусів і ці тролейбуси будуть виготовляти на львівському заводі «Електрон», який виграв тендер європейського рівня. Ці тролейбуси виїдуть ще цього року на вулиці міста Львова», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми розпочали ще одну співпрацю. Зазначу, що не останню, і очікуємо на якісну роботу. Думаю, наступна співпраця буде великою співпрацею ЄБРР і міста», – сказав Маттео Патроне, директор ЄБРР в Україні.

Нагадаємо, 18 лютого 2018 року ЛКП «Львівелектротранс» підписало контракт з ТОВ «СП «Електронтранс» про поставку 50 нових тролейбусів. Підписання відбулося в рамках кредитної угоди з ЄБРР щодо реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту, якою передбачено придбання 50 нових низькопідлогових тролейбусів, реконструкція тролейбусної контактної мережі та двох депо, розташованих на вул. Промисловій (трамвайне депо) і вул. Тролейбусній (тролейбусне депо).

Сьогодні, 1 березня, відбулося підписання договору гарантії, відшкодування та підтримки щодо реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту між Львівською міською радою і Європейським банком реконструкції та розвитку. Відповідно до договору, Львівська міська рада виступає гарантом щодо кредитних зобов’язань ЛКП «Львівелектротранс» перед Європейським банком реконструкції та розвитку.

ЄБРР організовує пакет фінансування в сумі до 17,5 млн. євро на придбання до 50 нових тролейбусів, який складається з 13-річного кредиту ЄБРР в сумі до 15 млн. євро і кредиту Фонду чистих технологій в сумі до 2,5 млн. євро. Кошти будуть надані ЛКП «Львівелектротранс».

Як повідомляють у львівській мерії, станом на сьогодні ЛКП «Львівелектротранс» експлуатує 72 одиниці тролейбусів (48 одиниць – старі, 14 одиниць – відносно нові, 10 одиниць – нові) та 126 одиниць трамваїв (98 одиниць – старі, 19 одиниць – берлінські, придбані у 2018 році, 9 одиниць – нові). Також підприємство має на балансі 1 електробус.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 16:06 :57