Новини » Львів 1 березня, 2019, 12:15
Львів готується знову самостійно вивозити сміття: виконком ухвалив комплекс заходів

Виконавчий комітет Львівської міської ради продовжив ТОВ «АВЕ Львів» термін користування перевантажувальною станцією на вул. Північній ще на 30 днів.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконкому у п’ятницю, 1 березня, передає кореспондент ІА ZIK.

Таким чином термін користування станцією для перевантаження сміття продовжено до 3 травня.

Також виконком прийняв рішення про здійснення комплексу заходів для відновлення повноважень Львівської міської ради у сфері поводження з побутовими відходами.

«Розробити та подати у встановленому порядку на затвердження Програму поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові зі строком дії на період до завершення будівництва міського комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів (2019-2021), Схему санітарного очищення м. Львова, а також зміни до Правил благоустрою м. Львова», – йдеться у документі.

Окрім того, проектом рішення передбачається провести підготовку для визначення на конкурсних засадах виконавців послуг на вивезення сміття на території Львова, а також від міста до місць захоронення. У рамках цього мають провести аналіз роботи діючих виконавців послуг, запропонувати заходи з оптимізації їх роботи та підготувати умови проведення конкурсів.

Також планується надати пропозиції щодо місць для захоронення побутових відходів Львова, для чого провести аналіз наявних полігонів твердих побутових відходів на відстані до 350 км (з урахуванням логістичних маршрутів, діючих тарифів та лімітів на захоронення, умов взаємодії та інших істотних умов) і провести відповідні переговори з представниками органів місцевого самоврядування.

Окрім того, відповідно до ухваленого рішення, має бути запропоновано комплекс заходів для зменшення об’єму і маси побутових відходів, які підлягають перевезенню та захороненню, а також розроблена економічна модель для зменшення загальних витрат та цільових дотацій з міського бюджету для забезпечення збору, перевезення та захоронення сміття.

Нагадаємо, Львівська облрада розгляне проект рішення про повернення Львівській міськраді повноважень із вивезення сміття з обласного центру з 1 квітня 2019 року, повідомив голова ЛОР Олександр Ганущин.

Зазначимо, депутати Львівської міської ради на сесії 29 червня 2017 року надали Львівській ОДА повноваження щодо вирішення питань збирання, зберігання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів на термін до 30 червня 2019 року. За це міський бюджет платить обласному 300 млн грн у рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 03:27 :12