Новини » Київ 1 березня, 2019, 15:53
Кличко: У Києві впровадять новий ефективний ізраїльський сервіс для надання послуг киянам
<nbsp;>

Нам вдалося домовитися щодо впровадження в Києві нового ефективного ізраїльського контакт-центру для надання послуг мешканцям.

Про це мер столиці Віталій Кличко розповів під час першого ізраїльсько-українського муніципального саміту The Israeli Ukrainian Muni Summit 2019.

«Система «розумне місто» працює в багатьох напрямах. Один із них – це сервіс надання послуг киянам. Ми зараз перебуваємо в одній з ізраїльських компаній, яка пропонує співпрацю з Києвом. Система зможе надавати велику кількість сервісів, які стануть більш ефективними, ніж 15-51. Йдеться про втілення проекту єдиної платформи для реагування на звернення киян щодо проблем в різних сферах – від ЖКГ до медичної допомоги, рятувальних та інших служб міста», – розповів мер Києва.

За його словами, ізраїльська технологія вже працює більш ніж в 30 містах світу, де цим сервісом користуються 40 мільйонів людей.

«Вся інформація збирається в один сервісний центр, який даватиме завдання різним департаментам. Усі дані автоматично висвічуються на екрані: місцезнаходження, проблеми, які фіксуються за допомогою фото- та відеозасобів. Я переконаний в тому, що Київ повинен бути сучасним містом з найкращими сервісами, тому ми зараз залучаємо всі нові досягнення, нові технології, щоб вони працювали на користь киян», – пояснив Кличко.

Також мер столиці повідомив, що участь в україно-ізраїльському саміті взяли й інші мери нашої країни, які є членами Асоціації міст України.

«Дуже важливо, щоб відносини між Україною та Ізраїлем були максимально близькими, щоб ефект від них відчули в обох країнах. Головне, що ми обговорювали, – це питання безпеки. Безпека складається з багатьох факторів: це і якісні дороги, і нормальне освітлення, і відеоспостереження, і кібербезпека. Це і є тим показником сервісу, який ми надаємо жителям наших міст», – підсумував Віталій Кличко.

Нагадаємо, Кличко обговорив з директором Світового банку співпрацю з розвитку транспортної інфраструктури Києва.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 06:56 :53