live
Новини » Політика

Експерт припустив, чому об’єднання Садового та Гриценка не відбулося раніше

ZIK

Фактично за місяць до виборів казати про об’єднання – це як поспішати на поїзд, який вже на другій чи третій зупинці попереду.

Таку думку висловив голова центру політичного та економічного аналізу Ігор Чаленко в ефірі пост-шоу програми «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK.

З огляду на існуючу ситуацією щодо розстановки політичних сил, експерт зауважив, що в нього загалом є питання до того, чи є в Андрія Садового мета об’єднання так званих демократичних сил.

«Чи дійсно Садовий прагне об’єднання, чи він, навпаки, витримав максимальний час, щоб таке об’єднання, навіть якщо і буде, не показало себе максимально ефективним.

Ми пам’ятаємо, що саме через відмову Садового об’єднатися з Гриценком від Гриценка пішов Добродомов, з яким уже був союз. Так само в грудні зірвалося об’єднання із Безсмертним, який у підсумку створив свій власний «Рух +380», – зауважив Ігор Чаленко.

Тому, на думку аналітика, зараз – фактично за місяць до виборів казати про об’єднання – це як «поспішати на поїзд, який вже на другій чи третій зупинці попереду». Отже, експерт припустив, із чиєї провини об’єднання «Самопомочі» та «Громадянської позиції» не відбулося ще восени.

«Я вважаю, що на той момент Андрій Садовий боявся, що може втратити партію. Тобто що через високі рейтинги Анатолія Гриценка партія «Самопоміч» піде під нього. Однак у підсумку самостійна кампанія завела Садового не туди, куди він розраховував», – констатував Ігор Чаленко.

Нагадаємо, 1 березня мер Львова Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента на користь Анатолія Гриценка.

Loading...