live
Новини » Світ

Демократи Молдови просять парламентських повноважень для уряду

Депутат парламенту Молдови від Демократичної партії Серджіу Сирбу звернувся до Конституційного суду із запитом про надання уряду законодавчих повноважень, оскільки новий парламент ще не сформований.

Про це повідомляє Укрінформ.

Відповідно до поданого до КС документа, депутат просить інстанцію роз’яснити, чи може уряд видавати нормативні акти, зокрема у сфері регулювання звичайних і органічних законів для забезпечення спадкоємності влади, економічної та фінансової безпеки, а також національної безпеки та обороноздатності.

Крім цього, Конституційний суд за запитом депутата повинен розглянути і можливість створення якоїсь коаліції у парламенті для голосування щодо складу нового уряду після відставки Кабінету міністрів на чолі з Павлом Філіпом.

Партії, що увійшли до складу нового парламенту Молдови за підсумками парламентських виборів, що відбулися в неділю, висловили незгоду з ініціативою демократів.

Як відомо, до складу нового парламенту увійшли представники Партії соціалістів, Демократичної партії, виборчого блоку «ACUM» (Зараз) і партії «Шора».

Переговори щодо створення парламентської коаліції почнуться після затвердження підсумків голосування в Конституційному суді.Loading...
Loading...
Loading...