Новини » Події 1 березня, 2019, 0:20
Балуха етапують у колонію, де застосовують насильство до в’язнів
Володимир Балух. Фото: radiosvoboda.org
Володимир Балух. Фото: radiosvoboda.org

У колоніях загального режиму в Тверській області Росії, куди етапують українського активіста Володимира Балуха, застосовують насильство до ув’язнених.

Про це 28 лютого проекту Радіо Свобода Крим. Реалії розповіла адвокат Балуха Ольга Дінзе.

«За моєю інформацією, Балуха етапують у колонію загального режиму в Тверській області. Я можу тільки припустити, в яку колонію. Цю інформацію не уточнили. Можливо, це колонія номер 6 загального режиму. У Твері досить жорсткі колонії, які знаходяться під адміністрацією і, відповідно, там часті випадки застосування насильства до ув’язнених. Він свій термін буде досиджувати в не дуже хороших умовах», – сказала Дінзе.

За словами адвоката, досі не вдалося з’ясувати причину етапування Балуха.

«Причина етапу нам не відома, і ми зможемо дізнатися інформацію від Балуха, коли він прибуде. Або інформація може бути побудована на припущеннях: керченська колонія просто хотіла позбутися незручного «в’язня» і відповідно перевела його в іншу колонію», – вважає адвокат.

Публічних коментарів ФСВП Росії з приводу умов майбутнього змісту Балуха немає.

Як повідомлялося, українського активіста Володимира Балуха, засудженого в анексованому Криму, етапували з СІЗО Краснодара до Твері, де він буде відбувати покарання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 15:34 :44