Новини » Політика 28 лютого, 2019, 14:52
Заліщук розповіла, що спонукало її вийти з фракції БПП
ZIK
ZIK

Вихід з фракції Блоку Петра Порошенка – це реакція на те, що відбувається в оборонній сфері України і пов’язані з цим скандали у час, коли триває війна. Буцім, саме тому Світлана Заліщук, Мустафа Найєм та Сергій Лещенко вирішили не мати нічого спільного з абревіатурою «БПП».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорила народний депутат України Світлана Заліщук.

«Я вважаю, що мандат не є «рабським квитком» і мені немає за що виправдовуватись. Бо я всі чотири роки використовувала цей документ, щоб просувати найреволюційніші і найкращі закони в антикорупційній сфері, у виборчому законодавстві, міжнародній сфері», –  сказала Заліщук .

Вона заявила, що вихід з фракці БПП – це відповідь на те, що відбувається в оборонній сфері України і пов’язані з цим скандали у час, коли триває війна.

«Я і мої колеги не хочемо більше мати нічого спільного з цією абревіатурою», – прокоментувала вона.

За її словами, попри це за чотири роки вдалося зробити багато. Зокрема, таки було ухвалено рішення про створення Антикорупційного суду за її ініціативи та колег.

«Ми домоглись того, що Президент зрештою погодився з рішенням про створення Антикорупційного суду. Також мандат давав можливість допомагати конкретним людям, я маю на увазі звернення і запити, які ми писали, в тому числі захищаючи бізнес від «наїздів» СБУ, Генпрокуратури, митників, податківців», – розповіла Залущук.

Також вона наголосила, що разом з колегами вирішила вийти з БПП до виборів, а не після них. Адже це є чесним рішення.

«Думаю, те, що я, Найєм і Лещенко вийшли з БПП перед виборами, а не після – є добрим знаком. Адже ще незрозуміло хто виграв, а хто програв. І зараз люди мають можливість оцінити це, як вчинок, який є реальною реакцією на скандал, а не якесь підлаштування під того, чи іншого кандидата», – зазначила вона.

Але вихід з фракції БПП – це лише початок впровадження змін. Адже, за її словами, вже навіть зроблена робота у цьому напрямку.

«Насправді нас є трохи більше, ніж три особи і ми вже заявили про створення ініціативи, яка називається «Дій з нами». Ба більше, ми вже навіть їздили в регіони. Однозначно – це ініціатива об’єднання прогресивних, молодих, ліберальних сил в країні, щоб мати інструмент для того, щоб змінювати цю країну і не давати можливості розкрадати кошти», – додала Заліщук.

Нагадаємо, ще у листопаді 2018 року народний депутат України Світлана Заліщук в ефірі телеканалу ZIK заявляла про те, що в Україні готується до запуску нова платформа, яка буде спрямована на об’єднання реформаторів. Таку ініціативу підтримали, за її словами, Мустафа Найєм і Сергій Лещенком, а також представники громадського сектору та бізнесу.

А вже сьогодні вона а також її колеги написали заяви про вихід із фракції БПП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 07:50 :12