Новини » Політика 28 лютого, 2019, 21:39
Розенко відреагував на закид щодо монетизації субсидій
ZIK
ZIK

Монетизація субсидій не є передвиборчим жестом влади. Це наша логіка реформування системи субсидій, яке ми розпочали чотири роки тому.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Віце-прем’єр, відповідаючи на запитання глядача, який закон визначає, що субсидії можна видавати грошима, пояснив, що саме закон України, який ухвалила минулого року ВРУ, про ринок газу, чітко визначив те, що з 1 січня 2019-го року має відбуватися монетизація субсидій.

«Ще в уряді Яценюка я мав підтримку, щоби зробити систему субсидій доступною для кожної людини. Тоді я говорив, що система субсидій має щоразу реформуватися і трансформуватися. Але кінцевим варіантом реформування системи субсидій має стати повна монетизація субсидій», – заявив Павло Розенко.

Тому, підкреслив віце-прем’єр-міністр, монетизація субсидій не є передвиборчим жестом влади.

«Це наша логіка реформування системи субсидій, яку ми почали чотири роки тому. І на сьогодні люди вже забули, що кожні півроку їм треба було нести нові заяви і самостійно заповнювати нові декларації на десяти сторінках. Сьогодні це робиться в автоматичному режимі. Так, не всюди. Деякі місцеві органи влади змушують людей приносити додаткові довідки, таким чином викривлюють ідеологію, з якою уряд виходив на реформування системи субсидій. Але тим не менш, вона стала простішою», – додав Розенко.

І про це свідчить те, за слова віце-прем’єр-міністра, що в системі субсидій є близько 5 мільйонів українців.

Нагадаємо, Президент Порошенко заявив, що монетизація субсидій та індексація пенсій – наші дії на фронті боротьби з бідністю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 23:14 :14