Новини » Львів 28 лютого, 2019, 12:27
У випадку масової евакуації Львів не має, чим вивозити людей, – Квурт
Володимир Квурт
Володимир Квурт

Львів не має достатньої частки перевезень, великих автобусів, техніки, щоб, за потреби, забезпечити вивезення населення з міста. Зараз із тисячі маршруток, що функціонували ще у 2008 році, залишилось лише 400.

Про це у програмі «Великий Львів» розповів міський голова Винник, секретар Львівської міськради у 2006-2010 роках Володимир Квурт.

«До прикладу, сирена, загроза атаки сусіда. А як вивезти? У випадку масової евакуації у нас немає, чим вивезти людей із міста», – сказав Володимир Квурт.

Тому, за словами Квурта, місто має володіти достатньою часткою перевезень, мати достатньо техніки, щоб це все організувати.

З 2008 у Львові з тисячі маршруток залишилось лише 400 одиниць. Та, навіть попри це, за словами Квурта, ринок перевезень Львова зараз оцінюється у близько мільярда гривень – все це без чіткого та прозорого обліку. Тоді, як щодня до Львова приїжджає приблизно 150 тисяч людей з сусідніх громад.

Володимир Квурт
Володимир Квурт

Водночас він нагадав, що збільшення кількості автобусів у наявній ситуації проблему не вирішить, оскільки вулиці перенасичені наземним транспортом. Тому переконаний: Львову потрібне метро.

Окрім того, на думку Квурта, політика щодо приватних авто у місті незрозуміла. Їх кількість збільшується, тоді як вулиці розширити неможливо. Тож Львову потрібна мережа перехоплювальних паркінгів довкола історичної частини міста.

Як повідомлялось раніше, Володимир Квурт зазначав: Львів уже не може впоратися з великими потоками наземного транспорту. Однак, у місті за п’ять років можна збудувати «легке метро».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 18:07 :19