Новини » Львів 28 лютого, 2019, 10:31
У Дрогобичі молодь навчали навичок у е-врядуванні міста
У Дрогобичі молодь навчали навичок у е-врядуванні міста
У Дрогобичі молодь навчали навичок у е-врядуванні міста

Учора, 27 лютого, у Дрогобичі відбувся нефорум молоді, участь у якому взяли 75 учнів-старшокласників шкіл та студентів міст Дрогобича і Стебника. Захід відбувся у залі міської ради.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу організаційного відділу виконавчого комітету міської ради.

Організував захід відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту виконавчого комітету міської ради.

Учасники нефоруму взяли участь у трьох тренінгах, під час яких їх навчали практичних навичок у е-врядуванні міста.

Зокрема, керівник КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка та начальник відділу ІТ та аналізу Станіслав Гайдер продемонстрували молоді е-сервіси у сфері медицини, освіти та комуналки, які функціонують на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради.

Тренінг щодо участі молоді в процесі прийняття рішень за методикою Драбини Харта провели в.о. начальника відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Софія Курман, директор Львівського обласного молодіжного центру Василь Шатрук та спеціаліст центру Христина Мокрій.

Голова МГО «Права молодь» Ярослав Білас продемонстрував молоді, як поводити себе у екстремальних ситуаціях та правила надання першої домедичної допомоги.

У перерві між тренінгами для учасників заходу було організовано фуршет в ході якого відбувалося неформальне спілкування.

Під час закриття нефоруму молодь Дрогобича та Стебника привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

«Дрогобич складається з найкращої вулиці, найкращого будинку, найкращої школи та найкращої молоді. Тож давайте спільно робити наш Дрогобич – найкращим», – звернувся до молоді Тарас Кучма.

Міський голова закликав молодь подавати пропозиції щодо спільних проектів та долучатись до загальноміських толок, які стартували у місті.

Модератор заходу, начальник відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту ДМР Олександра Пашко зазначає, що метою таких заходів є показати молоді шляхи співпраці з місцевим самоврядуванням, а також залучення якомога більшої кількості молоді до таких заходів.

«Для участі у цьому заході ми запросили по двоє представників з начального закладу і ми були б дуже раді, якщо ці представники, повернувшись з нефоруму молоді, звернулись до дирекції школи з пропозицією провести такі заходи локально у начальних закладах для всіх учнів», – прокоментувала Олександра Пашко.

Посадовець додала, що у відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту ДМР є план проводити такі нефоруми щомісяця, проводячи тематичні тренінги на основі пропозицій, поданих власне молоддю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 10:33 :00