Новини » Політика 28 лютого, 2019, 11:53
«Розумію, що це напади не на вас»: Береза зірвався на крик під час звіту ТСК щодо Гандзюк

Голова ТСК з розслідування нападів на Катерину Гандзюк та інших активістів Борислав Береза під час виступу з трибуни у Верховній Раді зірвався на крик, закликаючи парламентарів уважно вислухати проміжний звіт про роботу ТСК.

Проміжний звіт про роботу ТСК парламентарі почали заслуховувати під час ранкового засідання Верховної Ради, трансляцію якого веде телеканал ZIK.

Голова ТСК Борислав Береза почав звітувати, розповідаючи, що вдалося зробити комісії із часу створення, проте призупинив звіт та емоційно зробив колегам-парламентарям зауваження.

«Шановні колеги, я розумію, що я – не Дуда, що я – не Дональд Туск, що я не той, хто виступав раніше, коли мовчала сесійна зала. Але чи можна послухати, коли виступає людина, для якої, дійсно, важливо те, що відбувалося?! Я розумію, що це були не напади на вас та ваші родини, це напади на інших українців! То, може, послухаємо один одного? Бо це важливо! Я розумію, що я не генпрокурор, який прийде сюди і ви будете його слухати! Я виступаю про історію, яка за нас відбувалася, за наші часи, коли ми на Майдані казали, що жодна людина більше не буде отримувати переслідування! Ви бачите – є!» – заявив Борислав Береза, зриваючись на крик.

Його слова у залі зустріли оплесками. Після невеликої паузи Борислав Береза продовжив звітувати про роботу ТСК.

Нагадаємо, 6 листопада народні депутати створили ТСК для розслідування нападів на громадських активістів та, зокрема, Катерину Гандзюк.

Активістка Катерина Гандзюк – керівниця справами Херсонського міськвиконкому, радниця міського голови Херсона – померла 4 листопада 2018 року. 31 липня на Катерину Гандзюк напали біля її будинку. Її облили кислотою. Вона отримала хімічний опік на близько 30% тіла.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 01:54 :23