live
Новини » Суспільство

Краєвид після колотнечі: пропоную бойкотувати всіх учасників відбору на Євробачення

Краєвид після колотнечі. Лояльність до всемогутніх менеджерів і корпоративних бариг з Рубльовки виявилася для всіх учасників відбору на Євробачення сильнішим аргументом, ніж відданість Україні чи просто здоровий глузд.

Всеєвропейська промоція на Євробаченні могла би відкрити їм шлях на Захід, в ЄС, проте ніхто з них не думає там працювати, їм вистачає Росії.

Я би пропонував усіх учасників цьогорічного відбору занести у стопліст і більше ніколи не допускати до подібних відборів ні тушками, ні опудалами. Вони мають бути, в тому числі й ця «Казка», забуті.

Розгромних перевірок їхньої фінансової діяльності і сплати податків я від нинішньої прогнилої влади не чекаю – ворон ворону око не виклює.

P.S. Щоб було зрозуміло: я не прагну заборони виступів чи цензури текстів цієї шістки. Я виступаю за суспільний бойкот тих, хто своїми діями підтримує російську окупацію. Можна мати найбільш екстравагантні погляди, але мусить бути мінімум громадянської лояльності – визнання України в міжнародно визнаних кордонах та її безумовного права на суверенне існування.

У цей конкретний момент – також повний бойкот нацистської Росії, окупанта й убивці, за яким плаче новий Нюрнберзький трибунал.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...