Новини » Політика 27 лютого, 2019, 22:10
Гримчак порівняв справу Гладковського із ще одним гучним скандалом в оборонпромі
ZIK
ZIK

Невідомо, чи факти, які наведені у журналістському розслідуванні щодо схем розкрадання в українському оборонному комплексі справді мали місце. Якщо це правда, син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського – Ігор повинен понести покарання, а його батько, щонайменше, втратити посаду. Та, як би там не було, наразі потрібно все ж дочекатись офіційних висновків НАБУ.

Таку думку в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Коментуючи справу Гладковського, він наголосив: це інформація отримана від журналістів, які не розкривають джерела.

«Тоді питання: цей факт взагалі є, чи нема?», – підкреслив Гримчак.

Адже, за його словами, Генеральний прокурор прокоментував цю історію «у межах своїх повноважень», заявивши, що прокуратура розслідує справу щодо несплати податків.

«Що він ще повинен був заявити? Він сказав, що були дані, які вказували на можливість чогось, їх на 80 сторінках про втручання якихось можливих високопосадовців передали в НАБУ. Бюро ж сьогодні нічого не сказало щодо цього», –зауважив заступник міністра.

При цьому він зазначив: невідомо, чи факти, наведені у розслідуванні, справді мали місце.

«Якщо вони є, потрібно притягувати до відповідальності сина і, як мінімум, звільняти батька. Та якщо їх немає?», –наголосив Гримчак.

Водночас він пригадав скандал із можливими зловживаннями при закупівлі БМП через польську фірму-посередника. Тоді, за його словами, розслідуючи цю справу, не знайшли жодних слідів корупції.

«Та після цього скандалу Україна перестала отримувати БМП. Тож до чого ми добились? Побороли корупцію –ні! Заважаємо озброювати власну армію –так!», –переконаний Гримчак.

Тож він підкреслив: не хоче заявляти, ніби оборудок, у яких звинувачують сина заступника секретаря РНБО Гладковського, не було. Однак, все ж потрібно дочекатись висновків НАБУ.

«Це підслідність Бюро, воно все перевіряє і дає висновок», –зазначив Юрій Гримчак.

Нагадаємо, 25 лютого команда «Bihus.info» оприлюднила розслідування, в якому йдеться про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування став син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

У свою чергу концерн «Укроборонпром» і сам Гладковський-старший заявили, що позиватимуться до суду на журналістів.

Про такі ж наміри повідомив і син Олега Гладковського Ігор. Він заявив, що готовий надати пояснення правоохоронним органам з усіх питань, про які розповіли журналісти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 07:24 :31