Новини » Політика 28 лютого, 2019, 16:11
Експерт пояснив, чому у Гриценка і Бойка найневдаліші президентські кампанії
ZIK
ZIK

Анатолій Гриценко і Юрій Бойко роблять найневдаліші президентські кампанії у порівнянні з іншими через підбір кадрів та позиціонування. І мова йде навіть не про цифри, а про втрату темпу і надії їхніх виборців.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив політтехнолог Олексій Голобуцький.

«Ріст рейтингу Гриценка завжди відбувався на контрасті. Адже після сміттєвого скандалу, наприклад, рейтинг Садового перейшов до Гриценка. Але зараз важко говорити про відсотковий еквівалент», – сказав Голобуцький.

За його словами, проблема у тому, що у Гриценка зараз є останній шанс впевнити свій «ядерний» електорат, що у нього є шанси потрапити у другий тур.

«Соціології роблять свою справу і вбивають в голови людей, що є тільки три претенденти на перемогу: Зеленський, Порошенко і Тимошенко. А про Гриценка вже більше місяця навіть не згадують. Ба більше, за багатьма даними він навіть програє Бойку. І якщо він не використає усі козирі до 7 березня, то може бути пізно», – прокоментував він.

Також експерт зазначив, що кандидатам ніколи не можна забувати, що президентські вибори відрізняються від парламентських. Адже можна обрати тільки одну людину.

«Якщо виборець не відчує, що у Гриценка є шанси, я думаю, що рейтинг ще більше посиплеться. Бо у нього пересікаються лінії і з Порошенком, і з Тимошенко, і з Зеленським.  Відповідно, люди почнуть віддавати голоси за лідера, де бали наросли за останній рік. Бо ядерний електора, який у нього завжди був у 3-4 відсотки, за ним залишиться і він знову буде як завжди розчарований. Але для Гриценка це буде не вперше», – наголосив Голобуцький.

Він наголосив, що Гриценко, як і Бойко роблять найневдаліші президентські кампанії і проблема полягає саме в адмініструванні.

«Я вважаю, що Гриценко і Бойко роблять найневдаліші президентські кампанії, порівнюючи з іншими, через підбір кадрів та позиціонування. І йдеться навіть не про цифри, а втрату темпу і надії їхнього виборця», – додав він.

Як відомо, в Україні набув чинності закон, який забороняє громадянам Російської Федерації брати участь у виборчому процесі в Україні. Відповідно до документа, громадяни держави-агресора не можуть брати участь у виборчому процесі в Україні. Окрім того, ініційовані чи внесені Росією кандидатури не можуть бути спостерігачами на виборах в Україні у складі міжнародних організацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 09:25 :54