live
Новини » Спорт 171

Боксер Тоні Белью: Усик переможе Повєткіна в суперважкому дивізіоні

Тоні Белью. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
загрузка...
загрузка...

Колишній чемпіон світу британський боксер Тоні Беллью вважає, що абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі українець Олександр Усик переможе росіянина Олександра Повєткіна в дебютному поєдинку в суперважкій вазі.

Тоні Беллью, зокрема, зазначив, що Усик відмінний суперник, якому він «не може побажати нічого, крім успішності та щастя в кінці».

«Ще під час табору я знав, що зі мною все, потрібно завершувати кар’єру. На жаль, у мене не вийшло піти так, як я хотів, але я програв хлопцю, який боксує краще за мене. Він відмінний суперник і не можу побажати Усику нічого, крім успішності та щастя в кінці. Бій з Повєткіним у супертяжах? Він переможе, принаймні, я так вважаю», – цитує Тоні Беллью xsport.ua.

Нагадаємо, команда абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі українського боксера Олександра Усика чекає відповідь від колишнього володаря титулу в суперважкому дивізіоні Олександра Повєткіна з приводу можливого бою. Пропозиція російській стороні вже відправлена, а можливий бій запланований на 18 травня в Чикаго.

Loading...
Loading...
Loading...