live

Балашов пропонує власного пса на посаду голови правління Нафтогазу

ZIK

Чи Нафтогаз очолює Коболєв, чи інша особа – це не грає жодної ролі, бо схему з отриманням 70 тис. доларів створив не він. На цю посаду можна призначити мого собаку, і він також може отримувати ці гроші.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політик Геннадій Балашов.

Ведучий поцікавився у політика, чи має голова Нафтогазу отримувати зарплату у розмірі 2 мільйони гривень за місяць. У відповідь пан Балашов сказав, що суть не в цьому, а в тому, що не Андрій Коболєв влаштував таку схему.

«Це виглядає, що призначають хлопчика і платять йому 70 тисяч доларів зарплати в місяць, але сам він не спотворював цю систему. Посадіть мене на цю схему, і я так само буду отримувати з задоволенням 70 тисяч, підписуючи якісь документи. Бо чи є там Коболєв, чи нема – це не грає ніякої ролі. Посадіть мою собаку на цю посаду, і вона також може отримувати так само ці гроші», – зазначив Балашов.

Зокрема, за його словами, це абсурд, який існує в нашій країні. Пан Балашов переконаний, що так відбувається через те, що в державі існує 3,5 тисячі держпідприємств, включаючи Нафтогаз, і поки вони будуть державними, все залишиться так, як є.

«Посадіть собаку на будь-яке держпідприємство, і вона озолотиться і буде правильно гавкати. Так не роблять бізнес. Я підприємець, я вкладаю гроші, будую підприємства і вийти мені на такі зарплати треба ще сильно постаратися. Більше того, їм з цих 70 тисяч зарплати виплачують всі податки у той час, як ми, підприємці, мінімізуємо, в які входить ПДФО 19, 5% і ЄСВ 22%. Насправді виходить, що держава на нього витрачає 140 тисяч доларів у місяць», – пояснив гість програми.

Нагадаємо, глава правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив про своє рішення перераховувати всю свою зарплату та інші доходи в три благодійні фонди до кінця поточного календарного року.Loading...
Loading...
Loading...