Новини » Львів 28 лютого, 2019, 15:58
120 гідів та журналістів відвідали Дрогобич
120 гідів та журналістів відвідали Дрогобич
120 гідів та журналістів відвідали Дрогобич

26-27 лютого у Львові та Дрогобичі відбувся дводенний форум гідів. Його організаторами виступили Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, офіс туризму у Львові, Дрогобицька міська рада та КП «Туристично-інформаційний центр» Дрогобича.

Впродовж першого дня форуму туристичний потенціал Дрогобича у Львові презентував керівник КП «ТІЦ» Дрогобича Ігор Чава.

«Організація цьогорічного форуму гідів – перша співпраця структурних підрозділів Львівської та Дрогобицької міської рад. Мета форуму полягала в тому, щоб продемонструвати туристичні локації як у Львові, так і за його межами, зокрема у Дрогобичі. Загалом форум став своєрідною промоцією Львівщини, Львова та Дрогобича.

Важливо, що у перший і другий день всі квитки на форум було розкуплено. На другий день, тобто для поїздки до Дрогобича, організаторам довелося організовувати додатковий автобус, адже попередньо планували 50 учасників, а наприкінці бажання відвідати Дрогобич виявили аж 120 осіб – гіди та журналісти зі всієї України», – розповів Ігор Чава.

У Дрогобичі учасники форуму відвідали церкву Святого Юра, костел святого Варфоломія та Порохову вежу, синагогу, солеварню, Палац мистецтв. Гостям продемонстрували елементи вуличного музею, мурал на вулиці Мазепи, вілли на вул. Т.Шевченка (колишня назва Панська).

Крім того, учасники форуму мали змогу оцінити гастролокації Дрогобича: ресторан «Пастель», де подають вареники за рецептом невістки Івана Франка Ольги Франко; ресторацію «Дошка», яка розміщена у віллі колишнього бургомістра Яна Нев’ядомського, де є елементи вуличного музею; ресторану «Сіль», де подають рибу запечену у соляному панцері.

На завершення перебування учасників форуму гідів у Дрогобичі гості взяли участь у театралізованій вечірній екскурсії, яку проводять у дворику та підземеллі міської Ратуші.

120 гідів та журналістів відвідали Дрогобич
120 гідів та журналістів відвідали Дрогобич

«Проведення таких форумів це не лише промоція туристичного потенціалу області та міст, а й створення майданчика, який гуртує ідейників промоції туризму, сприяє обміну досвідом та напрацювання нових ідей щодо промоції туристичних продуктів», – резюмував Ігор Чава.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 15:28 :05