Новини » Політика 27 лютого, 2019, 19:14
Закупівля російських запчастин для «оборонки» санкціонована Кремлем, – Доній
ZIK
ZIK

На цей час у Росії нікого не посадили за грати за допомогу Україні у придбанні контрабандних запчастин до військової техніки, отже, це могли робити із санкції Кремля.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олесь Доній.

Експерт, коментуючи скандал, який розгорівся після оприлюднення журналістського розслідування щодо розкрадань в оборонному секторі, припустив, що в цій ситуації може йтися про таємні оборудки між російською та українською владою.

«Наступне питання: йде мова про зловживання – співпрацю з країною-агресором, тобто купівлю контрабандно у РФ, з якою ми перебуваємо в неоголошеній війні. Якщо врахувати, що оборонна структура в РФ, очевидно, вся підпорядковується Кремлю, то йде мова взагалі про якісь таємні оборудки між двома гілками двох влад – російської та української», – заявив Олесь Доній.

Політолог припустив, що навряд чи кремлівська верхівка допускає, щоб російська оборонна промисловість щось продавала «десь наліво».

«На цей момент жодних «посадок» тих, хто допомагав Україні, там немає. Отже, це робилося зі санкції Кремля», – не виключає Олесь Доній.

Як повідомляли, концерн «Укроборонпром» і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський позиватимуться до суду на журналістів програми «Наші гроші» за розслідування про розкрадання в оборонному комплексі України. Ідеться про розслідування програми «Наші гроші», в якому зазначено, що син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського – Ігор є учасником схем із розкрадання в оборонному комплексі України.

Нагадаємо, Президент України призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Як повідомив генпрокурор Юрій Луценко, розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері збіглось у часі із завершення слідства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 01:54 :01