Новини » Політика 27 лютого, 2019, 21:25
Я два роки вигрібав, поки Юлія Володимирівна «рулила» в уряді, – Гримчак
ZIK
ZIK

Юлія Тимошенко уже не вперше заявляє про імпічмент президентові. Вперше таке було у 2008 році, за Кучми. Тоді вона била себе в груди, розповідаючи, який він диктатор, а вже буквально через місяць заявляла, що лише він може врятувати країну.

Таку думку в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Він розповів: у політиці перебуває вже досить давно, тож остання спроба імпічменту президенту, організована «Батьківщиною», на його пам’яті уже п’ята в біографії Тимошенко.

«Вперше зіткнувся з цією чудовою заявою Юлії Володимирівни Тимошенко ще в далекому 98-му році. Тоді я був заступником голови райвиконкому в Макіївці і членом «Соціалістичної партії», яка підтримала цей заклик до відставки Кучми», – пригадав Гримчак.

Він розповів: тоді допоміг провести ініціативні збори громадян про референдум щодо імпічменту Кучмі. Натомість Юлія Тимошенко, за його словами, не була такою послідовною.

«Це було в вересні, а вже в жовтні Юлія Володимирівна заявила, що лише Кучма може врятувати країну, а ще через декілька місяців стала віце-прем’єром. Потім був ще один імпічмент Кучмі у 2001 році, потім –Ющенкові і Януковичеві», – розповів заступник міністра.

Тож Гримчак підкреслив: складається враження, що, у зв’язку з діяльністю політсили Тимошенко, саме поняття імпічменту дискредитоване. Люди перестають на це реагувати.

«Думаю, що зараз буде так само, як і всі минулі рази: спочатку оголосять, а потім підуть домовлятися. Це вже не перший раз», – наголосив Гримчак.

«З Кучмою ж домовились. Спочатку били себе в груди, розповідаючи, що він ворог, диктатор та узурпатор –чого я там тільки не чув. Потім я два роки вигрібав за свою активність, а Юлія Володимирівна стала війце-прем’єром і непогано рулила в уряді», – додав Гримчак.

Окрім того, він зазначив: рух «Чесно» подав результати щодо незаконнтого збагачення чиновників. Виявилось, що у трійку політиків, які не можуть пояснити свлої статки увійшли Мураєв, Ляшко і Тимошенко.

«Тут питання – чому досі НАЬУ не зацікавилось цими видатними опозиційними діячами і не почало розслідування», –підкреслив Юрій Гримчак.

Як повідомлялось, вчора у Верховній раді підписали розпорядження про анулювання бланків для збирання підписів народних депутатів на підтримку імпічменту президента Петра Порошенка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 01:18 :01