Новини » Економіка 27 лютого, 2019, 11:05
В «Борисполі» можуть зробити крок, який привабить нові авіакомпанії в Україну
Аеропорт «Бориспіль». Фото: kbp.aero
Аеропорт «Бориспіль». Фото: kbp.aero

Міністерство інфраструктури України показало проект наказу, за яким збираються зменшити оплату з авіакомпаній за послуги з аеронавігаційного обслуговування в аеропорту «Бориспіль» в середньому на 15-20%. Це може привабити нові авіакомпанії до аеропорту.

Такий документ опублікували на сайті міністерства, передає «Економічна правда».

Проектом наказу пропонується встановити нові одиничні ставки плати за АНО повітряних суден у повітряному просторі України, зокрема встановити різні ставки плати за послуги АНО на підходах і в районі аеродрому окремо для міжнародного аеропорту «Бориспіль» і для всіх інших сертифікованих аеропортів країни.

Так, одиничну ставку за послуги з АНО на підході та в районі аеродрому пропонують встановити на рівні 210 євро для Борисполя і 411 євро для всіх інших аеропортів.

При цьому ставка плати за послуги з АНО на маршруті встановлюється в розмірі 51,1 євро замість діючої 45,56 євро.

Читайте також: Захоплення літака, що прямував в Дубаї: чоловік погрожував іграшковим пістолетом

У міністерстві вважають, що зміни створять сприятливі умови для розвитку авіаперевезень, приваблять нові авіакомпанії, що призведе до зниження вартості квитків.

Крім того, авіакомпанії скоротять свої витрати на послуги з АНО на підході та в районі аеродрому аеропорту Бориспіль в середньому на 15-20% – приблизно на 200 євро за один рейс.

«Зменшення розміру ставки плати за АНО на підході і в районі аеропорту Бориспіль компенсується за рахунок збільшення розміру плати за АНО на маршруті та зростання обсягів руху повітряних суден у повітряному просторі України як результату прийняття даного регуляторного акту», – йдеться в пояснювальній записці до документа.

Планується, що прийняття нових формул розрахунку АНО призведе до збільшення суми платежів до державного та місцевих бюджетів на суму понад 120 млн гривень в 2019 році в порівнянні з очікуваним показником 2018 року.

Додамо, Ryanair запустить нові рейси з України в Німеччину.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 01:56 :33