«Це абсолютно нагла брехня». Олег Гладковський про розслідування Bihus.info

ZIK

Я став жертвою нісенітниць та інформаційної провокації... Це абсолютно нагла брехня, де нібито подають інформацію з анонімних джерел.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив відсторонений перший заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Олег Гладковський.

Олег Гладковський, коментуючи журналістське розслідування щодо розкрадань в оборонній сфері, заявив, що «це навіть не інформація, а якась частина брудних технологій».

«Повертаючись до змісту тих нісенітниць, які пролунали, – це є частина брудної боротьби за владу», – заявив він.

Відповідаючи на запитання глядачів щодо реакції претендентів на президентський пост на журналістське розслідування та зокрема іронічну заяву шоумена Володимира Зеленського, Олег Гладковський заявив, що це ще раз підтверджує те, що зараз усі в усьому розуміються і на всьому знаються.

«Люди, які не бачили військове виробництво, готові нам давати поради, яким чином ремонтувати танки і виробляти бойові машини… А коли говоримо про передвиборчі коментарі, це в деяких випадках і неприпустимо. Подивимось, може пан Зеленський навчить нас, як складати танки», – заявив Олег Гладковський.

Нагадаємо, 25 лютого команда «Bihus.info» оприлюднила розслідування, в якому йдеться про схеми з розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Концерн «Укроборонпром» і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський позиватимуться до суду на журналістів програми «Наші гроші» за розслідування про розкрадання в оборонному комплексі України.

Президент України призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері збіглось у часі із завершенням слідства.

Син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор подасть до суду на журналістів програми. Він заявив, що готовий надати пояснення правоохоронним органам з усіх питань, про які розповіли журналісти.Loading...