Новини » Київ 27 лютого, 2019, 9:51
Слідчий ДБР попався на нетверезому водінні у Києві

Вчора, 26 лютого, поліція зупинила автомобіль, за кермом якого виявився слідчий Державного бюро розслідувань (ДБР) з ознаками алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

«26 лютого о 1:30 в Києві екіпаж Національної поліції зупинив автомобіль, водієм якого виявився слідчий ДБР, який мав ознаки алкогольного сп’яніння. Стосовно нього складено протокол про адміністративне правопорушення з ч.1 ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції)», – йдеться у повідомленні.

Керівництво Державного бюро розслідувань повідомило, що проведе перевірку дій слідчого ДБР, щодо якого складено протокол про адміністративне правопорушення за керування автомобілем у нетверезому стані.

«Ми дочекаємося результатів перевірки, яку проведе Управління внутрішнього контролю, і після цього будемо приймати рішення стосовно цього працівника. Це не буде затягнуто у часі», – повідомив директор ДБР Роман Труба.

При цьому він наголосив, що кожен працівник ДБР має пам’ятати про відповідальність перед суспільством:

«Ми – новий правоохоронний орган, який має стати прикладом для інших. Тому ніхто з наших працівників не має права на помилку, і ми нікого не будемо «прикривати»: не можна працювати в ДБР та порушувати закон. Кожен, хто буде це робити, має піти з Державного бюро розслідувань».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 23:52 :48