Офіційно: Україна не братиме участі у цьогорічному Євробаченні

Фото УНІАН

Національна суспільна телерадіокомпанія України заявила 27 лютого, що відмовляється від участі в Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2019».

Про це повідомляє прес-служба НСТУ.

«Переможцем Національного відбору на цьогорічне Євробачення стала співачка Maruv, якій Суспільний мовник, як і робить це щороку, запропонував укласти договір для представлення України на пісенному конкурсі. Однак після проведених перемовин Maruv відмовилася підписувати договір», – ідеться в повідомленні НСТУ.

23 лютого стало відомо, що в національному відборі на Євробачення-2019 перемогла співачка Maruv, на що дуже бурхливо відреагували соцмережі.

Віце-прем’єр Кириленко на своїй сторінці у Facebook, зауважив, що «представником України не може бути артист, який гастролює у державі-агресорі». Окрім того, права на пісню Maruv, яка перемогла в нацвідборі на Євробачення-2019, належать російському лейблу.

Тож Maruv поставили жорстку умову щодо участі на «Євробаченні-2019».

Суспільний мовник (НСТУ) та співачка-переможниця конкурсного відбору не змогли домовитися щодо її участі у Євробаченні-2019 через кілька причин.

Тим часом група Freedom Jazz, яка посіла друге місце у Нацвідборі на Євробачення, відмовилась їхати на конкурс замість Maruv.

Як і Кazka: «Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія – об’єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат», – пишуть представники групи.

Сьогодні, 27 лютоко, гурт Brunettes Shoot Blondes (четверте місце на нацвідборі) заявив, що не їхатиме на конкурс, якщо їм запропонує «Суспільне».



Loading...