Новини » Політика 27 лютого, 2019, 11:53
НАБУ розслідує розкрадання в оборонці – інформація журналістів не стала несподіванкою
НАБУ. Фото: НАБУ
НАБУ. Фото: НАБУ

Національне антикорупційне бюро вже займалося деякими фактами корупції в оборонній сфері, які пролунали в журналістському розслідуванні програми «Наші гроші».

«За результатами аналізу відомостей, викладених в журналістському розслідуванні Лесі Іванової про факти корупції в оборонній сфері, встановлено, що частина описаних подій вже досліджується в межах досудових розслідувань, що здійснюють детективи НАБУ», – інформує відомство.

«Щодо інших фактів можливого заволодіння грошовими коштами державних підприємств та державного бюджету, вчиненого організованою групою в особливо великих розмірах, то 26 лютого детективи НАБУ внесли відомості до ЄРДР та розпочали досудове розслідування за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України», – наголосило бюро.

Напередодні НАБУ повідомило, що детективи проаналізують інформацію про факти корупції в оборонній сфері, викладену в журналістському розслідуванні Лесі Іванової.

«Підприємства, про які йдеться в матеріалі, вже є об’єктами розслідувань НАБУ, які тривають. Загалом детективи розслідують корупцію на близько 15 підприємствах оборонно-промислового комплексу в межах декількох десятків кримінальних проваджень», – заявило бюро.

Щодо одного з таких підприємств – Львівського бронетанкового заводу – розслідування завершено, і з липня 2018 року справа слухається в суді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 21:54 :47