Новини » Політика 27 лютого, 2019, 21:40
Кива про соціалістів: Мороз продав ідею і продав однопартійців
ZIK
ZIK

До 2008-го року Соціалістична партія була досить впливовою. Поки Мороз її не продав. Він продав ідею, однопартійців, «злизав» тихенько гроші, підписав з Януковичем угоду, всіх кинув і спокійно відійшов у бік.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив голова Соціалістичної партії України, голова профспілок МВС України, колишній радник Арсена Авакова Ілля Кива.

Він зазначив, що Соціалістична партія України, членом якої він є, зробила перший крок у великій політиці – висунула свого кандидата на вибори Президента України.

«Адже раніше об нашу партію витирали ноги. Але до 2008-го року ця партія була досить впливовою. Поки Мороз її не продав. Він продав ідею, однопартійців, «злизав» тихенько гроші, підписав з Януковичем угоду, всіх кинув і спокійно відійшов у бік. Янукович заплатив гроші за коаліцію. Пам’ятаєте цей «кривавий підпис», який дав можливість Януковичу прийти до влади? Потім Мороз тихенько відійшов. Але партія залишилась. Залишились і люди, які нічого не розуміли. Пізніше цією партією почали маніпулювати, а негідники використали символіку партії та партійну ідею», – підкреслив політик.

Кива додав, що саме члени Соціалістичної партії, а не особисто він, вирішили, що він має взяти участь у виборах президента.

«Це партія висунула мене. Для чого? Щоб припинити всі маніпуляції, які відбувалися раніше. Це перший крок партії у великій політиці. Наше завдання сьогодні – створити у цій країні парламентську республіку. Ми та нація, яка потребує парламентарів. Тому для нас – це перший «трамплін», щоб боротися за місце у парламенті. Саме там ми будемо відстоювати інтереси своїх виборців, прихильників та однопартійців. Парламент для нас – це перший крок. Ми обов’язкове там будемо», – запевнив Ілля Кива.

Як відомо, список кандидатів на пост Президента України сформований – 8 лютого ЦВК завершила процес реєстрації. Отож за президентську булаву позмагається 44 претенденти. І з них 20 – самовисуванці, а 24 – балотуються від політичних партій. 40 кандидатів є чоловіками і лише четверо – жінки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 11:50 :02