Новини » Політика 27 лютого, 2019, 11:09
Курт Волкер: США підтримають будь-який демократичний вибір України
ZIK
ZIK

За останні декілька років Україна зробила чимало, аби корупції в країні ставало все менше. Але в державі повинні працювати закони, щоб винних можна було притягнути до відповідальності. Оскільки невдовзі в Україні повинні відбутись президентські і парламентські вибори, треба зробити все для того, щоб вони були демократичними.

Про це на Міжнародному форумі «Окупований Крим: 5 років опору», який транслював телеканал ZIK, говорив спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер.

«В Україні активно готуються до виборів і тому зараз слід подбати про те,щоб вони відбулися у демократичний та відкритий спосіб. Це стосується всіх громадян та кандидатів, які повинні зробити президентські і парламентські вибори найчеснішими», – сказав Волкер.

Він наголосив, що корупція існує всюди, але за останні п’ять років можна чітко побачити зміни в Україні.

«В Україні корупція має свої характерні особливості і в останні роки було зроблено чимало зусиль для того, щоб з нею боротися. Тому зараз не на часі послаблювати зусилля. Адже ми знаємо, що люди інколи перестають вірити. Але якщо існуватиме віра в доброчесність, то це означатиме, що можна буде притягнути до відповідальності тих, хто порушує закон», – зазначив він.

За його словами, зараз треба активно працювати в усіх секторах суспільства. Зокрема, в демократичних інститутах, судовій владі та парламенті. А також брати активну участь у виборчому процесі та будівництві економіки.

«Той, хто хоче інвестувати в Україну, має бути впевнений у тому, що у разі суперечок зможе у справедливий спосіб вирішити свої питання, а також зможе отримати законні прибутки», – прокоментував він.

Тому, на його думку, зараз треба посилювати механізми безпеки, бо лише сильне суспільство зможе себе захистити. І, звісно, США допомагатиме у цьому.

«Сполучені Штати Америки дуже підтримують Україну і ми є вашими партнерами у цих реформах. Зрештою, ви їх впроваджуєте і визначаєте, а ми будемо стояти поруч зараз, під час виборів і після них. Тому незалежно від того, яким буде результат, ми підтримуватимемо мирну, демократичну, процвітаючу, безпечну Україну в її законних кордонах включаючи Кримський півострів», – сказав він.

Нагадаємо, вчора, 26 лютого, народні депутати України під час ранкового засідання Верховної Ради висловили підтримку кримським татарам, які п’ять років тому вийшли на мітинг в Криму на знак протесту проти російської окупації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 05:39 :06