Новини » Політика 27 лютого, 2019, 0:10
Ігор Смешко: Монетизація субсидій – це лише піар влади
ZIK
ZIK

Тарифна політика, яка сьогодні склалася в Україні, є антиконституційною та антисоціальною.

Про це заявив політик Ігор Смешко в ефірі політичного проекту «не Дебати» на телеканалі ZIK.

У всьому світі якщо уряд виділяє субсидії, підкреслив Ігор Смешко, то вони повинні бути монетизованими. Відтак заяви про монетизацію не є чимось надзвичайним, але використовуються владою у передвиборчій кампанії заради піару.

«Ситуація із монетизацією субсидій, яка зараз відбувається в Україні – це суто політичний піар. Адже навіть ті субсидії, які були до цього, це знущання над народом!», – наголосив Ігор Смешко.

Він впевнений, що всі ці роки послідовно відбувається збідніння українців через жорстку тарифну політику незважаючи на те, що згідно із Конституцією надра належать народові. До того ж, така політика знищує критичну масу середнього класу і руйнує соціально-економічну базу для демократії.

«Ціна газу – 75 доларів за тисячу кубів при 30% прибутку. Нафтогаз – це контора, яка нічого не робить, але продає за 350 доларів і цим порушує Конституцію України. Адже видобуток власного українського газу складає 21 мільярд тон, і тільки 16 мільярдів потрібно для населення. А от олігархи нехай докуповують газ для своїх підприємств вже за світовими цінами», – підкреслив Ігор Смешко.

Нагадаємо, з початку 2019 року 3,5 тисячі українських домогосподарств отримали відмову у призначенні субсидії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 08:39 :11