Гладковський відреагував на заяви Тимошенко щодо наживи на війні

ZIK

Я пишаюся, що нам вдалося прийняти програму з розвитку збройних сил та промислового комплексу. Тоді як є певні політичні сили, які піаряться на крові й говорять, що окрім корупції в «Укроборонпромі» нічого нема.

Про це заявив Олег Гладковський, відсторонений від роботи перший заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Глядачка програми зауважила, що Юлія Тимошенко постійно наголошує на тому, що влада наживається на війні. Також, за словами дозвонювачки, це обвинувачення постійно звучить і на російському телебаченні.

«Коли починалася збройна агресія Росії проти України, то наша армія не мала навіть достатньої кількості взуття, щоб зупинити збройний наступ. Але за останні 5 років ми змогли увійти в десятку найкращих армій Європи і сьогодні маємо гарне озброєння – це заслуга всіх, хто працює задля розвитку збройних сил», – наголосив Олег Гладковський.

Натомість, пояснює гість програми, під час виборчої кампанії, коли є значні досягнення в цьому напрямі, то обов’язково з’являються ті, хто нівелює це.

«Ті зміни, які пройшли в якості управлінських рішень і підходів в «Укроборонпромі», є якісними щодо прозорості в роботі. В 2014 році техніка тільки відновлювалася, але з кожним роком все більше з’являлося нової», – наголосив Олег Гладковський.

Нагадаємо, син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор подасть до суду на журналістів програми «Наші гроші» через їхнє розслідування, в якому стверджується, що він був безпосереднім учасником мільйонних схем із розкрадання в оборонному комплексі.Loading...