Новини » Політика 27 лютого, 2019, 20:45
Гладковський: До постачання російських запчастин залучені спецслужби
ZIK
ZIK

Багато комплектуючих до зброї та військової техніки неможливо виробляти, бо це дуже складно технологічно. І я дійсно підтверджую, що частину ми завозимо з країни-виробника.

Про це заявив відсторонений перший заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Олег Гладковський в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Олег Гладковський констатував, що багато комплектуючих до військової техніки та зброї неможливо виробляти в Україні, відтак дещо дійсно доводиться запозичувати у росіян.

«Під час моєї роботи головою Міжвідомчої комісії оборонно-промислового комплексу, коли ми відпрацьовували стратегію імпортозаміщення, з’ясувалося, що, на жаль, багато комплектуючих неможливо виробляти, бо це дуже складно технологічно, і я дійсно підтверджую, що частину ми завозимо з країни-виробника», – визнав Олег Гладковський.

Він зауважив, що не може розкривати усіх деталей співпраці, оскільки до цього причетні українські спецслужби.

«Це є складним завданням, до якого залученні й наші спецслужби, але я не можу розкривати деталі. Скажу, що люди виконують досить важливу місію, і вона іноді ставить їхнє життя під загрозу. Тому я повністю підтверджую, що для нас головне, щоб ті танки, які були відремонтовані та модернізовані, справно виконували бойове завдання!» – наголосив Олег Гладковський.

Нагадаємо, 25 лютого команда «Bihus.info» оприлюднила розслідування, в якому йдеться про схеми з розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Концерн «Укроборонпром» і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський позиватимуться до суду на журналістів програми «Наші гроші» за розслідування про розкрадання в оборонному комплексі України.

Президент України призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері збіглось у часі із завершенням слідства.

Син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор подасть до суду на журналістів програми. Він заявив, що готовий надати пояснення правоохоронним органам з усіх питань, про які розповіли журналісти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 01:13 :16