Новини » Політика 26 лютого, 2019, 21:45
Важливо, щоб партнери України не схиляли нас до придністровського сценарію, – Гузь

Мені б дуже не хотілося, щоби будь-хто з наших міжнародних партнерів схиляв українську владу йти на поступки Росії по молдовському придністровському сценарію.

Це зауважив народний депутат України Ігор Гузь в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Передусім, депутат зазначив, що не може поки що дати позитивної чи негативної оцінки щодо роботи спецпредставника Державного департаменту США з питань України Курта Волкера.

«Як на мене, людина прагне змінювати ситуацію на Донбасі або принаймні врегулювати її зі свого боку. Я думаю, що потрібен ще деякий час, щоб чітко зрозуміти позицію Курта Волкера і позицію його колег», – прокоментував Ігор Гузь.

Він зауважив, що кілька днів тому повернувся з Молдови та визнав, що ситуація у цій країні дуже нагадує українські реалії.

«Я кілька днів тому повернувся з Молдови. Прикро говорити, але в Молдові був реалізований той сценарій, куди нас підштовхують, зокрема і міжнародні партнери України. Це заморожування конфлікту та миротворці, роль яких у Придністров’ї виконують росіяни. І це не просто відкладання ситуації, а замороження конфлікту на десятки років.

Мені б не хотілося, щоби будь-хто, зокрема і Волкер та решта наших міжнародних партнерів, схиляли українську владу йти на такі поступки по молдовському придністровському сценарію», – наголосив Ігор Гузь.

Як повідомляли, президент Петро Порошенко та спеціальний представник США по Україні Курт Волкер обговорили збільшення військової присутності США в Чорному морі, протидію «Північному потоку-2» та російську агресію в Азовському морі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 22:41 :37