Новини » Спорт 26 лютого, 2019, 10:19
Українці вибороли дві медалі на етапі КС-2019 з тхеквондо в Єгипті
Владислав Бондар виграв золоту медаль у ваговій категорії до 87 кілограм на етапі Кубка світу з тхеквондо у Хургаді (Єгипет) / ВТФ

Українські спортсмени вибороли дві нагороди на етапі Кубка світу з тхеквондо 2019 року, який проходив у Хургаді (Єгипет).

Етап Кубка світу з тхеквондо (WTF) Egypt Open G2, на якому українські спортсмени вибороли золоту та бронзову нагороди, завершився в єгипетській Хургаді, повідомляє xsport.ua.

Як повідомляє, українець Владислав Бондар виграв золоту медаль у ваговій категорії до 87 кілограм. У фіналі боєць, який представляє українську національну команду, переміг тунісця Ясіні Трабелсі.

«Бронзу» у ваговій категорії до 54 кг завоював українець Тарас Мальченко, що представляє на Кубку світу клуб «Мотор-Січ».

2019-06-19 16:08 :47