Новини » Львів 26 лютого, 2019, 13:16
У Самборі вимагають скликати позачерговому сесію та скасувати рішення про ввезення сміття з інших міст

У Самборі тиском громади таки знайшлися 12 депутатів, які поставили свої підписи під вимогою, щоб міський голова Юрій Гамар скликав позачергову сесію щодо скасування ввезення іногороднього сміття.

Про це озвучила ведуча Аделя Левкович на третьому сміттєвому віче у Самборі.

Отже, мер на вимогу депутатів повинен зібрати позачергову сесію та скасувати рішення про ввезення іногороднього сміття.

Як пише місцеве видання «Самбірська газета», грмада не повірила розпорядженню міського голови Ю. Гамара від 20 лютого № 39-р про призупинення ввезення іногороднього сміття, та в неділю, 24 лютого, зібралася на віче.

Думки виступаючих помітно радикалізувалися: від «дамо їм останній шанс» – до «відставка міському голові і депутатам…» Учасники віча вимагають відставки директора СКП «Об’єднане» Євгена Кваса.

На віче створено ініціативну групу, в яку зголосилися понад 50 людей. А громада готова прийти на збори та надати їй повноважень щодо роботи з відставки мера.

Тим часом активісти блокують сміттєзвалище. Біля блокпоста чергують цілодобово, не пускаючи машин з іногороднім сміттям. Там розгорнули плакати з написами: «Геть Гамара і продажних депутатів», «Геть сміттєву владу!».

Нагадаємо, з метою зняття напруги, міський голова Юрій Гамар підписав розпорядження про припинення з 20 лютого ввезення твердих побутових відходів з інших міст на самбірський полігон.

За інформацією Самбірської міської ради, цього ж дня, 20 лютого, для роз’яснення ситуації, у Ратушу запросили представників ініціативної групи мітингувальників, депутатів та священиків усіх конфесій міста. Були присутні представники обласних департаментів екології та ЖКГ. Вони розповіли про стан полігону, його можливості та перспективи рекультивації.

Юрій Гамар наголосив, що розпорядження не має терміну дії. Поки не буде досягнуто повного порозуміння з громадою, на самбірський полігон не завозитимуть ТПВ з жодного іншого міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 21:57 :40